Muzyka:

ClassicSounds.pl

Salt-n-Pepper logo

Regulamin

Regulamin i warunki korzystania ze strony www.classicsounds.pl

Witamy w Classic Sounds (CS). Jeśli korzystasz ze strony www.classicsounds.pl, wyrażasz niniejszym zgodę na przestrzeganie warunków, zasad i regulaminu, jakie Classic Sounds wymaga, a to wraz z Polityką Prywatności reguluje nasze relacje z Tobą, jako użytkownikiem naszych stron internetowych.

Termin „Nasze Strony” odnosi się do następujących miejsc i subdomen („Nasze Strony”):

www.classicsounds.pl
www.sklep.classicsounds.pl
www.facebook.com/classicsoundsPL
www.instagram.com/classicsounds.pl/

Warunki korzystania z wyżej wymienionych witryn, dotyczą wszystkich użytkowników i odwiedzających „naszej strony” internetowe.
Korzystanie z „naszych stron” oznacza, że użytkownik akceptuje i zgadza się przestrzegać wszystkie zasady polityki Classic Sounds.

Przedmiotem warunków użytkowania „naszych stron” jest:

Zawartość „Naszych Stron” można używać i traktować, jako ogólne informacje. Treść „Naszych strona” może ulec zmianie w każdym czasie.

” Nasze strony” używają plików cookie do monitorowania preferencji użytkownika. Pewne dane osobowe mogą być przechowywane przez nas do użytku w celach marketingowych.

Korzystanie z wszelkich informacji lub materiałów w „Naszych Stronach” jest całkowicie na własne ryzyko korzystającego, za które CS nie ponosi odpowiedzialności.

„Nasze Strony” zawierają materiały, zdjęcia, opisy i wartości, które są wyłączną własnością Classic Sounds (CS), lub CS ma do nich prawo, oraz są licencjonowane.

Kopiowanie lub wykorzystywanie zamieszczonych na „Naszych Stronach” materiałów, grafik, tekstów, zdjęć, w jakikolwiek sposób, jest zabronione i chronione prawami autorskimi.

Wszystkie znaki towarowe przedstawione na „Naszych Stronach”, które nie są własnością CS, lub licencjonowane przez innych producentów z którymi CS ma umowę współpracy, są uznawane za należące do CS i są prawnie chronione prawami autorskimi.

Nieuprawnione wykorzystanie „Naszych Stron” może stanowić podstawę do roszczenia o odszkodowanie i/lub być potraktowane jako przestępstwo.

„Nasze Strony” mogą zawierać linki do stron zewnętrznych. Te linki są jedynie udogodnieniem dla korzystających z „Naszych stron”, dla ich wygody, w celu dostarczenia dodatkowych informacji o naszej działalności czy produktach. Nie oznacza to, że CS w jakikolwiek sposób wspiera czy promuje strony podane w linkach. CS nie ponosi odpowiedzialności za treści na stronie, do którrej link został podany.

Wszelkie spory wynikające z korzystania z „Naszych Stron” podlegają prawu polskiemu.