Muzyka:

ClassicSounds.pl

Salt-n-Pepper logo

O nas

O nas

Pasja, Jakość, Odpowiedzialność, Indywidualne podejście do Klienta, Radość z tworzenia…

To podstawowe zasady, jakimi kierujemy się w Classic Sounds.
Pracując w rodzinnej atmosferze, wykonujemy ręcznie, klasyczne szafy grające – Jukebox.

Stworzone z pasji, zrobione by urzekać nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również niepowtarzalnym, klasycznym brzmieniem.

Od 35 lat produkujemy ręcznie klasyczne szafy grające. Nasi rzemieślnicy to kobiety i mężczyźni zafascynowani tworzeniem urzekających produktów, jakimi są klasyczne szafy grające. Wiele ze zrobionych przez nasz produktów jest spersonalizowanych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, na przykład z logo restauracji, pubu, baru, kawiarni, hotelu, firmy, klubu, sieci handlowej, czy w koAi??cu indywidualnego klienta – u Niego w domu.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów Jukebox na świecie, gdzie zachowujemy tradycyjny, ręczny system produkcji i jesteśmy bardzo dumni z jakości naszych maszyn i kunsztu naszych rzemieślników.

Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz lepszego Jukebox’a. Oto tylko kilka powodów:

– Nasze maszyny mają wygląd klasycznych szaf grających, są ciężkie (ok 130kg), potężne, solidne, posiadają metalowe i chromowane wykończenia, własne systemy nagłaśniające, własnej produkcji systemy zmieniarek CD i płyt winylowych
– nie wierzymy w masową produkcją. Wszystkie nasze szafy grające są wykonane ręcznie
– Używamy tylko najlepszych materiałów, wysokiej jakości drewna i rzeczywistych metalowych wykończeń
– Nasze szafy grające zawierają najnowsze technologie, w tym kompatybilność Bluetooth i różnych aplikacji informatycznych
– Każdą maszynę budujemy na zamówienie i możemy ją dostosować do dokładnej specyfikacji Klienta – Twój Klasyczny Jukebox będzie zupełnie wyjątkowy, jedyny na świecie.

Pozostajemy jedną z niewielu Firm, tradycyjnych producentów Jukebox na świecie, jednakże, nasi konkurenci często decydują się na produkcję masową, seryjną. Wykorzystują do tego ozdoby z tworzyw sztucznych, oszczjąc na jakości materiałów w i komponentów, a często też na procesie produkcyjnym. Jakokość naszych produktów broni się sama i jesteśmy przekonani, że Państwo również podzielają naszą opinię.

W naszych maszynach wykorzystujemy najnowsze technologie. Sami zaprojektowaliśmy i produkujemy zmieniarki CD i zmieniarki płyt winylowych, które są jednymi z najprostszych mechanizmów na świecie, a zarazem jednymi z najbardziej niezawodnych. Każdy element naszych szaf grających, tworzony jest z najlepszych materiałów. Każdą szafą grającą traktujemy indywidualnie. W naszym dziale Custom Service, możesz wybrać „skrojone na miarę” okleiny szafy, kolory, lub stworzyć logo i grafiki do umieszczenia na Twojej szafie grającej.

Zajmujemy się również kupnem, sprzedażą i serwisem klasycznych magnetofonów, rejestrujących dźwięk na taśmach magnetofonowych. Jesteśmy dumni, że dajemy nowe życie tym pięknym maszynom, których jakości brzmienia jest nie do opisania.

Oferta naszych produktów, jest skierowana do:

– Kawiarni
– Restauracji
– Klubów
– Pubów/kręgielni
– Hoteli
– Sklepów
– Zakładów usługowych
– Salonów sprzedaży
– Gabinetów
– Biur
– Poczekalni
– Czy wreszcie prywatnych domów, gdzie każdy może spełniać swoje marzenie posiadania ręcznie robionej, klasycznej szafy grającej.

O naszym zespole

Zatrudniamy wyspecjalizowanych rzemieślników, mężczyzn i kobiety. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie, więc masz pewność, że Twój Jukebox będzie równie wspaniały i indywidualny. Jesteśmy pasjonatami tradycyjnych technik i jesteśmy dumni, że dajemy życie naszym pięknym, klasycznym maszynom.