Muzyka:

ClassicSounds.pl

Salt-n-Pepper logo

Regulamin

Regulamin i warunki korzystania ze strony www.classicsounds.pl

Witamy w Classic Sounds (CS). Jeśli korzystasz ze strony www.classicsounds.pl, wyrażasz niniejszym zgodę na przestrzeganie warunków, zasad i regulaminu, jakie Classic Sounds wymaga, a to wraz z Polityką Prywatności reguluje nasze relacje z Tobą, jako użytkownikiem naszych stron internetowych.

Termin „Nasze Strony” odnosi się do następujących miejsc i subdomen („Nasze Strony”):

www.classicsounds.pl
www.sklep.classicsounds.pl
www.facebook.com/classicsoundsPL
www.instagram.com/classicsounds.pl/

Warunki korzystania z wyżej wymienionych witryn, dotyczą wszystkich użytkowników i odwiedzających „naszej strony” internetowe.
Korzystanie z „naszych stron” oznacza, że użytkownik akceptuje i zgadza się przestrzegać wszystkie zasady polityki Classic Sounds.

Przedmiotem warunków użytkowania „naszych stron” jest:

Zawartość „Naszych Stron” można używać i traktować, jako ogólne informacje. Treść „Naszych strona” może ulec zmianie w każdym czasie.

” Nasze strony” używają plików cookie do monitorowania preferencji użytkownika. Pewne dane osobowe mogą być przechowywane przez nas do użytku w celach marketingowych.

Korzystanie z wszelkich informacji lub materiałów w „Naszych Stronach” jest całkowicie na własne ryzyko korzystającego, za które CS nie ponosi odpowiedzialności.

„Nasze Strony” zawierają materiały, zdjęcia, opisy i wartości, które są wyłączną własnością Classic Sounds (CS), lub CS ma do nich prawo, oraz są licencjonowane.

Kopiowanie lub wykorzystywanie zamieszczonych na „Naszych Stronach” materiałów, grafik, tekstów, zdjęć, w jakikolwiek sposób, jest zabronione i chronione prawami autorskimi.

Wszystkie znaki towarowe przedstawione na „Naszych Stronach”, które nie są własnością CS, lub licencjonowane przez innych producentów z którymi CS ma umowę współpracy, są uznawane za należące do CS i są prawnie chronione prawami autorskimi.

Nieuprawnione wykorzystanie „Naszych Stron” może stanowić podstawę do roszczenia o odszkodowanie i/lub być potraktowane jako przestępstwo.

„Nasze Strony” mogą zawierać linki do stron zewnętrznych. Te linki są jedynie udogodnieniem dla korzystających z „Naszych stron”, dla ich wygody, w celu dostarczenia dodatkowych informacji o naszej działalności czy produktach. Nie oznacza to, że CS w jakikolwiek sposób wspiera czy promuje strony podane w linkach. CS nie ponosi odpowiedzialności za treści na stronie, do którrej link został podany.

Wszelkie spory wynikające z korzystania z „Naszych Stron” podlegają prawu polskiemu.

Cloud Mining is the practice of money mining employing a virtual data-center which has access to shared funds via an internet relationship. This sort of cloud computing mining hashflar allows customers to exchange monies as opposed to investing in mining equipments which necessitate infrastructure and substantial equipment.